• Lustra

Lustro Pascal 18
Produkt niedostępny
Lustro Modena 19
Produkt niedostępny
Lustro Modena 20
Produkt niedostępny
Lustro Galia 18
Produkt niedostępny
Lustro Pascal 19
Produkt niedostępny
Lustro Pascal 20
Produkt niedostępny
Duże lustro Galia 19
Produkt niedostępny

Lustro jest pięknym elementem ozdobnym, który można z powodzeniem zawiesić właściwie w każdym pomieszczeniu, począwszy od garderoby, przez łazienkę, a na salonie i sypialni kończąc. Lustra najczęściej i najchętniej wieszamy w łazienkach, gdzie zdecydowanie najbardziej ich potrzebujemy. Łazienka jest bowiem miejscem, w którym nie tylko dokonujemy codziennej toalety, ale i miejscem, które sprawdza się jako domowy salon kosmetyczny. Poza łazienką oczywiście drugim najpopularniejszym miejscem jest garderoba czy przedpokój, hol w domu lub mieszkaniu a także sypialnia, czyli miejsca, w których najczęściej przebieramy się i ubieramy - przecież każdy z nas przed wyjściem chce skontrolować swój wygląd.

 

W naszej ofercie produktów w zakładce “lustra” znaleźć można kilka modeli dopasowanych do linii mebli, które posiadamy w sprzedaży. Lustra te dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Większość z nich to klasyczne, prostokątne lustra w drewnianych, solidnych ramach, dopasowane do konkretnych kolekcji. Dzięki temu, można bez trudu dobrać lustro do wcześniej zamówionych mebli w danym stylu bez obawy o to, że nie będzie ono pasowało do naszego wnętrza.

 

Lustra które oferujemy, podobnie jak stoły, krzesła czy komody, to meble wytrzymałe i wykonane z dużą starannością i dbałością o szczegóły, co przekłada się nie tylko na ich ładny i ekskluzywny wygląd, ale i na wytrzymałość.

de-pp-logo-150px(21).png