• Warunki dostawy i wysyłki

Warunki dostawy i wysyłki


Dostawa towarów odbywa się w drodze pod adres podany przez klienta, chyba że uzgodniono inaczej. Podczas przetwarzania transakcji decydujący jest adres dostawy podany w przetwarzaniu zamówienia sprzedawcy. W odróżnieniu od tego, przy wyborze metody płatności PayPal decydujący jest adres dostawy zdeponowany przez klienta w momencie płatności.

Jeśli firma transportowa odeśle towary do sprzedawcy, ponieważ dostawa do klienta nie była możliwa, klient ponosi koszty nieudanej wysyłki. Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient nie ponosi odpowiedzialności za okoliczność, która doprowadziła do niemożności dostawy lub jeżeli czasowo uniemożliwił mu przyjęcie oferowanej usługi, chyba że sprzedawca ogłosił usługę z odpowiednim wyprzedzeniem miałem. Ponadto nie dotyczy to kosztów wysyłki, jeśli klient skutecznie skorzysta z prawa do rezygnacji. Jeśli klient skutecznie skorzysta z prawa do rezygnacji, koszty wysyłki w obie strony podlegają zasadom określonym w polityce anulowania sprzedającego.

Odbiór nie jest możliwy ze względów logistycznych.

Dostarczamy Twoje zamówienie w Niemczech (bez wysp) za darmo do drzwi Twojego domu.

Czas dostawy wynosi od 5 do 30 dni roboczych.

Dostarczamy zamówione towary naszą spedycją do Niemiec (bez wysp), Holandii, Belgii, Luksemburga, Austrii oraz Szwajcarii.

Koszty wysyłki w przypadku dostaw poza Niemcy zależą od wartości towaru, jego gabarytów oraz odległości. W przypadku zainteresowania zadaj nam pytanie z wykorzystaniem naszego Formularza kontaktowego - chętnie złożymy Ci ofertę.