• Nowości

Nowości

Szukasz mebli do każdego pomieszczenia za niewygórowane ceny? Thomas Möbel to właściwy wybór. Tworzymy kolekcje, które pasują do każdego wnętrza mieszkalnego jak również biurowego. Nasze kilkuosobowe ławki doskonale odnajdują się w przestrzeni publicznej. Każdy z mebli jest godny polecenia, jednak w tej kategorii stawiamy na nowości, których nie powinno brakować w żadnym domu. To między innymi wygodne łóżka, zwłaszcza dla rodzeństwa oraz fotele do biura. Doskonale sprawdzają się również w warunkach domowych.

Komfort i wygoda

Cechą charakterystyczną naszych mebli jest wysoki komfort użytkowania. Jeśli uda się stworzyć wnętrze estetyczne i wygodne, chętniej do niego wracamy i lepiej wypoczywamy. Propozycje sklepu są dostosowane do współczesnych wymogów branży meblarskiej - można z nich tworzyć dowolne aranżacje bez konieczności inwestowania w drogie systemy modułowe, pasujące tylko w obrębie tej samej serii. W naszym sklepie można znaleźć szeroki wybór modnych i niedrogich mebli do każdej jadalni lub salonu. Co więcej, nowoczesne materiały oraz inne tworzywa, użyte do produkcji łatwo wyczyścić. Są odporne na blaknięcie oraz wytarcie, mogą więc posłużyć przez wiele lat.

Serce domu

Najwięcej propozycji meblowych dotyczy salonu, który w domu lub mieszkaniu spełnia wiele różnych funkcji. To przestrzeń wspólna dla całej rodziny, która staje się również miejscem spotkań i głośnych, międzypokoleniowych debat. Jest też bawialnią, placem zabaw, miejscem, gdzie dzieci odrabiają prace domowe a rodzice kończą swoje obowiązki z pracy, przynoszone do domu. Salon, zwany też pokojem dziennym bywa również prywatnym kinem, czytelnią, biurem oraz jadalnią. To arena beztroskiego leniuchowania, pomyślana jako przyjemna przestrzeń do relaksu. Z tego powodu najwięcej propozycji meblowych, jak również nowości jest dedykowanych właśnie do tego pomieszczenia. Dla wygody wszystkich domowników warto salon wyposażyć w funkcjonalne meble wypoczynkowe.

Nowości online

Żeby stać się posiadaczem mebli nie trzeba odwiedzać sklepu osobiście. Zakupy online to kolejna wygoda, na którą postawiliśmy. Dzięki stronie internetowej jesteśmy w stanie zaprezentować również wszystkie nowości, jakie wchodzą do sprzedaży. Aby zamówić nasze meble, wystarczy zapoznać się z ofertą sklepu internetowego, który jest czynny siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Wystarczy kilka kliknięć, aby w prosty sposób znaleźć meble do salonu czy jadalni. Wszystkie zamówione produkty są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu i przywiezione za pośrednictwem wyspecjalizowanej firmy spedycyjnej pod wskazany adres. W wersji online można również zamawiać wniesienie mebli, najlepiej zaraz przy zakupie mebli. Sklep internetowy to także miejsce, gdzie klienci najszybciej dowiadują się o nowościach Thomas Möbel.

Thomas Möbel to firma, która dobrą markę wyrobiła już na zachodnich rynkach. Jej oferta jest na tyle uniwersalna, że doskonale wpasuje się również w upodobania Polaków.

de-pp-logo-150px(21).png