• Promocje

Promocje

Jeśli cenisz proste, estetyczne wnętrza, meble z kolekcji Thomas Möbel to naturalny wybór. Nasz sklep specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości mebli w rozsądnych cenach. Nadają się do domów, mieszkań, ale również biur oraz miejsc użyteczności publicznej. Stawiamy na cechy, które są ważne dla naszych klientów, czyli komfort użytkowania, możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Ważne są również estetyka oraz funkcjonalność i ergonomia. Dzięki połączeniu tych wszystkich cech meble, które znajdują się w naszej ofercie, nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru i z powodzeniem służą naszym klientom przez wiele lat.

Wysoka jakość

Wybierając mebel warto na jednakowym poziomie postawić jego wygląd i stabilność. Niezwykłą elegancję wnętrza uzyskuje się nie tylko poprzez staranny dobór tkanin oraz kolorów, ale również ich trwałość. Nasze meble tapicerowane są produkowane z materiałów, które dobrze znoszą zarówno czyszczenie, jak i intensywne użytkowanie. Staramy się trafiać w gusta klientów, dlatego nie skupiamy się na jednolitej stylistyce mebli. Tworzymy propozycje idealne do wnętrz klasycznych, ale również nowoczesnych. Stawiamy na staranne wykończenie poszczególnych elementów. W ramach promocji można znaleźć wiele inspirujących pomysłów do wnętrz.

Różne oblicza relaksu

W dużej rodzinie zwykle panują różne zwyczaje. Również te, dotyczące relaksu. Nowoczesne meble nie mają swojego przeznaczenia jak kiedyś. Dlatego komplety wypoczynkowe nie występują tylko w salonie czy pokoju dziennym, bywają nieraz elementem aranżacji większej sypialni. Miejsca wspólne, jak salon powinny być dostosowane do potrzeb każdego domownika. Jeden woli odpoczywać w pozycji siedzącej, inny w półleżącej. Są domownicy, którzy uwielbiają krótkie drzemki w ciągu dnia, albo też mają zwyczaj przenoszenia pracy z biura do domu. Potrzebują więc albo wygodnej kanapy do spania albo stołu z odpowiednim fotelem lub krzesłem. Te wszystkie formy relaksu łączymy w propozycjach, które można nabyć również w ramach promocji.

Wiele udogodnień

Klasyczne meble warto wybierać w opcji z nowoczesnym, funkcjonalnym dodatkiem. To między innymi podręczne schowki, stoliki, które można wkomponować w kącik wypoczynkowy, czy też ruchome zagłówki dla osób, które lubią odpoczywać na siedząco lub leżąco. Dobrym rozwiązaniem są meble, w których można regulować wysokość siedziska, oparcia, zapewnić odpoczynek stopom poprzez wysuwany podnóżek. Meble Thomas Möbel to także propozycje, które przypadną do gustu wszystkim członkom rodziny. Jedną z ciekawych propozycji, dostępną w promocji, jest duży, rodzinny narożnik z dwoma przedłużonymi bokami, które sprzyjają pozycji leżącej lub półleżącej. Mebel może służyć również do spania. Po całkowitym rozłożeniu tworzy powierzchnię o szerokości ponad 340 cm.

Szeroki wybór mebli w promocyjnych cenach sprawia, że Thomas Möbel to propozycja dla każdego bez względu na zasobność portfela. Meble w atrakcyjnych cenach obejmują zarówno pojedyncze egzemplarze jak i całe systemy meblowe.

de-pp-logo-150px(21).png