• Inne meble

Lustro Pascal 18
Produkt niedostępny
Lustro Modena 19
Produkt niedostępny
Lustro Modena 20
Produkt niedostępny
Lustro Galia 18
Produkt niedostępny
Lustro Pascal 19
Produkt niedostępny
Lustro Pascal 20
Produkt niedostępny
Duże lustro Galia 19
Produkt niedostępny

Zakładka inne meble powstała z myślą o meblach i elementach wystroju dostępnych w ofercie naszej firmy, które jednak nie pasują do innych zestawów lub wręcz przeciwnie - pasują do wszystkich. Inne meble zatem mają za zadanie ułatwić przeglądanie oferty naszej strony i sprawić, aby była ona przejrzysta i zrozumiała dla każdego.

 

Zapraszamy więc do częstego odwiedzania tej kategorii, ponieważ będą się w niej ukazywać się małe nowości dostępne w naszym sklepie, jak i meble najbardziej uniwersalne, takie jak np. lustra. Wszystkie znajdują ogromne zastosowanie w każdym mieszkaniu i nie mogą być pominięte w ofercie sklepu, który poważnie podchodzi do wyposażania mieszkania i pragnie oferować swoim klientom jak najlepsze rozwiązania i pomysły ułatwiające ich życie. Warto także wspomnieć, że wszystkie meble, jakie znajdują się na stronie naszego sklepu wykonywane są z najwyższą starannością, dbałością o szczegóły.

 

Lustra

Lustro praktycznie pasuje do każdego pomieszczenia. Oczywiste jest, że najczęściej i najchętniej wieszamy je w łazienkach, gdzie zdecydowanie najbardziej ich potrzebujemy. Łazienka jest bowiem miejscem, w którym nie tylko dokonujemy codziennej toalety, ale i pomieszczeniem, które sprawdza się jako domowy salon kosmetyczny - to tutaj każdego dnia kobiety malują się i wykonują makijaż, czeszą się i stylizują włosy czy przymierzają ubrania, mężczyźni z kolei golą swoje twarze, stylizują fryzury czy pielęgnują zarosty. Bez lustra wszelkie te działania byłyby bardzo trudne, o ile nie niemożliwe.

 

Lustra jednak nie tylko w łazience okazują się niezbędne i nie tylko w niej znajdują swoje zastosowanie. Niewątpliwym jest fakt że lustra, często jako duże tafle pokrywające całą ścianę są nieodłącznym elementem wystroju garderoby czy dużej szafy z ubraniami. Dzięki ich obecności bez trudu możemy dobierać odpowiednie stroje oceniając swój wygląd.

 

Również przedpokoje, korytarze czy hole są miejscami, w których również nie brakuje luster. Dzięki tym umiejętnie rozmieszczonym zwierciadłom można z powodzeniem przygotować się do wyjścia sprawdzając swój wygląd.  

 

Stosunkowa mniejsza liczba osób decyduje się na zawieszenie lustra w salonie czy pokoju dziennym. W takich miejscach zwykle traktowane jest jako element typowo ozdobny, który z kolei służy powiększeniu pomieszczenia optycznie, dodaniu mu szyku i stylu. Lustra z powodzeniem można także wieszać w innych pomieszczeniach, również jako ozdobny element dodający nieco urody przestrzeni, w której się znajduje.  

 

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wachlarz luster w drewnianych ramach. Modele te dostępne są w kilku wzorach. Na specjalne zamówienie wykonywane są w różnych kolorach, tak aby dopasować się do motywu przewodniego obecnego w mieszkaniu klienta lub też aby stanowić jednolity zestaw z innymi zamówionymi u nas meblami.

de-pp-logo-150px(21).png